Parador De Avila - Авіла
40.65795, -4.701939Загальний опис
4-зірковий готель Parador De Avila має 61 номер з видом на місто, а також прання і прибирання номерів. За декілька хвилин ходьби знаходяться Авільський собор та Мури Авіли.
Розташування
Саламанка знаходиться за 90 км, а Convento de Santa Teresa - на відстані всього лише 5 хвилин ходьби від готелю. Церква св. Петра є популярним місцем для відвідування - воно розташоване приблизно за 25 хвилин пішки від цього готелю.
Готель знаходиться в центрі Авіли, а також за декілька хвилин їзди від автобусної зупинки Arco de la Santa.
Номери
Деякі комфортабельні номери готелю Parador De Avila оснащені мініхолодильником, диваном і робочим столом. Номери з кондиціонером включають у себе власні ванні кімнати з феном, окремим туалетом і душем.
Харчування
У барі є Wi-Fi і телевізор. Це екологічне помешкання, знаходиться за 5 хвилин пішої прогулянки від найближчих закладів харчування, зокрема ресторану El Portalon.
Відпочинок та робота
Гості також мають доступ до конференцзалу і бізнес-центру.
Номери та Доступність
-
Макс.:2 гостя
-
Тип ліжка:1 Двоспальне ліжко2 Односпальні ліжка
-
Душ
-
Опалення
-
Макс.:2 гостя
-
Тип ліжка:2 Односпальні ліжка
-
Душ
-
Опалення
Основна інформація про Parador De Avila
| 💵 Найнижча ціна за номер | 5434 UAH |
| 📏 Відстань до центру | 300 м |
| 🗺️ Рейтинг розташування | 9.2 |
| ✈️ Відстань до аеропорту | 88.4 км |
| 🧳 Найближчий аеропорт | Аеропорт Саламанка, SLM |
Розташування
- Визначні місця
- Поруч
- Ресторани
- Готелі поблизу
Відгуки про Parador De Avila
-
missingНаписав(-ла) відгук 08 лют
Расположение в городе, но со своим мини-парком. Забронировали номер подешевле, на стойке регистрации предложили дороже, но большой с видом в парк. Номер действительно большой, уютный, кровати твин, прекрасное белье. Подушек много. Большая ванная комната, все удобно.
Номер с видом на парк, к сожалению, не спасает от шума. Парк настолько маленький, что видна городская стена, а за ней трасса. И именно ночью ее очень хорошо слышно. Так что, можно брать номер и подешевле с видом в город, может и тише будет, т.к. движения ночью в городе нет. Парковка перед отелем забита. А подземный паркинг не предложили. Повезло, что был праздник, и парковки в этот день были бесплатными, а вообще с 20.00 или 21.00 до 9.00 парковки везде бесплатные. Вода только в мини-баре за 2.50 евро. Очень много пенсионеров. Ощущение,что ты в доме престарелых. Ресторан ужасный!